.

.

60pcs/многу Бесплатен Превозот Нов Батерфлај Кристал Кристал Коса Пресврти Врти Иглички Булчински Свадба Коса, Игли Партија Коса Додатоци

60pcs/многу Бесплатен Превозот Нов Батерфлај Кристал Кристал Коса Пресврти Врти Иглички Булчински Свадба Коса,

DEN 1224.00
DEN 1439.52
-15 %
Од стока


Свадба Пеперутка Кристал Коса Пресврти Врти Иглички
Состојба : 100% Сосема Нов.
Материјал : Сребрен Позлатен Лим & Висок Квалитет Австриската Кристал.
Пеперутка Големина : 18mm* 12mm
Боја : Јасно + AB Боја Кристално

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Тип:
Косата Стапови
Стил:
Тренди
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Инсекти
is_customized:
Yes
R

Додатоци на производи