.

.

Funmor Austran Кристал Цвеќиња Тело Накит Пирсинг Зелена Циркон Папокот Стомак Прстени Копчето Пирсинг Bijoux Бесплатен Превозот

Funmor Austran Кристал Цвеќиња Тело Накит Пирсинг Зелена Циркон Папокот Стомак Прстени Копчето Пирсинг Bijoux

DEN 204.48
Од стока


dianxiaobao_1
dianxiaobao_
Ние прифаќаме Alipay,Запад-Унија,TT,Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Парцела ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по уплатата.
Поради разликите во царинење време во одделни земји,време на испорака ќе бидат различни.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,или царински давачки.
1. Секоја накит ќе бидат спакувани тесни.
2. Ако било дополнителен услов за пакетот,ве молиме посетете ја нашата амбалажа центар.
1. Вашата позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети откако ќе го добиете нашиот накит.ве молиме дај ми 5 ѕвезди.И ние ќе го прават истото за вас исто така.
2. Ако имате било незадоволство со нашите накит, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да замине на негативна повратна информација и да ни даде некој
можност да се направи среќни.
1. Ако накит не е иста како и опис или скршени за време на транспортот, ние ќе го препрати или рефундирање на вашата исплата. 2. За било која причина не сте задоволни со нашата накит,ние прифаќаме враќање и замена рок од 7 дена по сте го добиле на накит и да се врати превозот цена е на ваша страна. 3. Вашиот е-мејл или напуштање на пораката ќе се одговори во рок од 12 часа.
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
Funmor
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Телото Накит Тип:
Папокот & Бел Копчето Прстени
Број На Модел На:
7613400001
Тело Материјал:
316L медицински нерѓосувачки челик
Повод:
партија,рутински,одмор,собирање
Стандарди За Безбедност:
CE никел слободни доведе слободни
Се продава од:
1 компјутер само/многу големо трговија на големо
is_customized:
Yes
Стил:
Романтични
R

Додатоци на производи