.

.

Најновите СТП Кожен Паричник прекривачот Случај за Huawei Y300 со Виткање Функција Слободен Брод

Најновите СТП Кожен Паричник прекривачот Случај за Huawei Y300 со Виткање Функција Слободен Брод

DEN 431.52
Од стока

Паричникот Кожа прекривачот Случај за HUAWEI Y300 Опис * Сосема Нов кожа случај за HUAWEI Y300. * Заштитена од надворешни прашина и гребнатини во оваа покрие случај додаток. * Compatiable со Y300 совршено! * [Материјал] : СТП Кожа. * [Боја] : Црна,Бела,Црвена,Розова,Зелена. * [Пакет] : OPP. Известување
* Pls оставете порака за да ни каже бојата и количеството што го сакате,или ние ќе ги испрати по случаен избор.Некои боја можеби недостаток,ние ќе ви испратиме meassage да се забележи вас и ќе ви испрати боја ние сме достапни.Pls љубезно ве молиме да се разбере.
* Ако изберете превозот начин [Кина пост Обичен Мал Пакет Плус] или [Продавачот за Испорака Метод], тоа нема да имаат следење на информации. За тоа е економски превозот начин. Pls се забележи дека пред да се одржи редот.
* Потреба следење на информации, pls изберете [Кина Пост Регистрирани Воздух Mail],[Хонгконг Пост Воздух Mail] и така натаму.
* Ако се потврди време е наскоро, а вие се уште не ја примите вашата цел,pls контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака за вас. И ние ќе ви испратиме повторно или целосна наплата ако на крај не се дојде на ред кога е надвор од comfirm време.
Англија стил Статуата на Слободата Ајфеловата Кула Паричникот прекривачот Случај за Huawei Искачи P6 Бесплатен Превозот САД$ 10.00 /парче
Луксузна Цвет Печати СТП Кожа прекривачот Случај за Huawei Искачи P6 Бесплатен Превозот САД$ 10.00 /парче
Црна СТП Кожа прекривачот Случај за Huawei Искачи W2 Виткање Паричникот Покрие Случај за Huawei Искачи W2 Бесплатен Превозот САД$ 10.00 /парче
Моден СТП Кожен Паричник Случај за Huawei Искачи G700 Виткање прекривачот Случај за Huawei Искачи G700 Бесплатен Превозот САД$ 10.00 /парче
Луксузна Цветни Печатење Флип Случај за HUAWEI Y300 СТП Кожа Покрие Случај за HUAWEI Y300 10pcs/многу Бесплатен Превозот САД$ 39.00 /многу
10 парчиња / многу
100pcs/многу Вистински Кожа прекривачот Случај за HUAWEI Y300 DHL/EMS Бесплатен Превозот САД$ 295.00 /многу
100 парчиња / многу
Моден СТП Кожен Паричник Случај за HUAWEI Искачи P6 прекривачот Случај за HUAWEI Искачи P6 Бесплатен Превозот САД$ 10.00 /парче
Нов Транспарентен Мека Корица дело за HUAWEI Искачи P6 TPU Пластични Случај на HUAWEI Искачи P6 10pcs/многу Големо Бесплатен Превозот САД$ 16.50 /многу
10 парчиња / многу

R

Додатоци на производи