.

.

Бесплатно топла нови Шармантна убава Мода накит Природни 8-9MM БЕЛА AKOYA ОБРАЗОВАН БИСЕР ЃЕРДАНИ 18 14KGP Затворач ААА sp0368

Бесплатно топла нови Шармантна убава Мода накит Природни 8-9MM БЕЛА AKOYA ОБРАЗОВАН БИСЕР ЃЕРДАНИ 18 14KGP

DEN 298.00
DEN 431.52
-31 %
Од стока


ПРОИЗВОДИ :
Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите се преземени според светла,можеби малку поинаква од Производи, бидејќи на te светлата и следење).
ако имате било какви проблеми со производи,ве молиме контактирајте со нас,јас ќе ги одговори сите прашања за нас самите.ти благодарам за вашето внимание!
Превозот :
Драги Пријатели,јас ветувам : сите предмети ќе се испрати во 3 дневна кога ќе го купите , Кина пост пакет за слободни,и ако ви треба било други express,ве молиме да ни кажете во времето.но, можеби плати Други Транспортни Трошоци,т hankyou!
Транзит време е за 15-30days., и ако не можете да добиете предмети во овој период ,ве молиме контактирајте со нас во времето.
Политика На Враќање :
Можете да побарате враќање на пари или размена, ако ние
1-во Ред објект испратени до вас;
2-објектот има проблеми со квалитетот;
3-објектот е оштетен во транзит и така натаму;
Ние ќе не вратат брод трошоци. Ние се испита квалитетот на секој производ. Но, тоа не ја отфрли лоша пакет во transportion.
Враќа се дозволени, и тоа мора да се иницира од страна на купувачот, во рок од 15 дена од датум на испорака.
Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
Како враќање на омраза предмети во добра состојба, купувачот треба да плаќаат дополнителни такси превозот што се настанати.
Задоволството На Клиентите :
Драги пријатели,не се срами да контактирате со мојот лош англиски јазик,јас ќе се обидам мојата најдобра услуга за вас!
и сакаат да имаат добар време секој ден.

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
is_customized:
Yes
Ѓердан Тип:
Монистра
Бисер Форма:
Компир
Должина:
18
Метали Тип:
сребро позлатен
Бисер Тип:
Tahitian Бисери
Обликотшема:
Круг
Пол:
Жените
Pendant Големина:
8-9mm
Стил:
Класичен
Материјал:
бисер
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Број На Модел На:
sp0368
Бренд Име:
YOUCAIHUA
боја:
Емералд
R

Додатоци на производи