.

.

tatement Буци Ѓердан Гроздобер Јака Костим Додатоци Fn0596Free превозот Мода и Ретро Класичен Диви слатка лажни бисер

tatement Буци Ѓердан Гроздобер Јака Костим Додатоци Fn0596Free превозот Мода и Ретро Класичен Диви слатка лажни

DEN 197.00
DEN 209.28
-6 %
Од стока


ZH014 A
ZH014 B

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
33-50cm
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Вода-Бран
Пол:
Жените
Бренд Име:
Waledise
Материјал:
Смола
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Должина:
25cm
Метали Тип:
Никој
Обликотшема:
Месечината
Број На Модел На:
ZH014
is_customized:
Yes
R

Додатоци на производи