.

.

DNS S4506 Случај,Висок Квалитет на Флип Кожа Телефон Случај Покритие За DNS S4506 Шарени Случај со држачот на паричникот Бесплатен Превозот.

DNS S4506 Случај,Висок Квалитет на Флип Кожа Телефон Случај Покритие За DNS S4506 Шарени Случај со држачот

DEN 279.00
DEN 382.56
-27 %
Од стока


Врвен Квалитет! Бесплатен Превозот!
DNS S4506 Случај,Висок Квалитет на Флип Кожа Телефон Случај Покритие За DNS S4506 Шарени Случај со држачот на паричникот Бесплатен Превозот.
Корисникот за
DNS S4506
Материјал
Висок Квалитет На Луксузни Кожа
Натпревар
100% Совршено Одговараат за Камера/МИКРОФОН/Јачина на звук/Копче Дупка
Боја
Црна, Сина, Кафена И Розова Длабоко Црвена Роза-Црвена
Допир
Тешко Средината Мека
Почитувани Купувачи, Ние се според дупка сајт на вашиот телефон за да се стиска, Секој телефон случај е професионална изменуваат, можеби ние не може да се прикаже слика на дупка сајт, Но ние и ветуваме дека секој телефон случај е 100% совршено одговараат на вашиот телефон на Камерата/МТВ/Јачина на звук/Копче Дупка. Ако не е, ние ќе им даде целосна наплата за вас. Ви благодариме!!! Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! - Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи. Инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно. - Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедуваат доволно информации кога прави нарачка.
Повеќе информации за Производот во нашата продавница,ве молиме одете : http : //www.aliexpress.com/store/1212421

R

Додатоци на производи