.

.

1pc 10B 20B Фолија Screenn за БРАУН 190S 180 1735 2615 2675 Z20 Z30 Z40 5728 5729

1pc 10B 20B Фолија Screenn за БРАУН 190S 180 1735 2615 2675 Z20 Z30 Z40 5728 5729

DEN 240.00
DEN 479.52
-50 %
Од стока


Карактеристики :
- Пакет :
•1 x Хлапак Замена Фолија за Екран без пакет
- Име На Производ : Хлапак Замена Фолија За Екран.
- Лесно да се инсталира.
- Чистење на жилет пред да ја инсталирате.
- Ве молиме бидете сигурни дека и вашите жилет модел.
- Компатибилен со 10 B 20 B Фолија за Екран за Б raun 2615 2675 2765 2775 2776 2778 2864 2865 2866 2874 2876 2878 2975 5728 5729 5732 5733 5734 190 S 180 1735 1775 10 B, Серија Z, Z20, Z30, Z40, Z50, Z60 , z70 и др.
- Ве молиме Имајте во предвид : Ова е резервни сечила не се произведени од страна на Б RAUN , Но квалитетот е исто така добар.

R

Додатоци на производи