.

.

1PCS Луксузни Вистински Кожен Паричник Smart Торбичка Покритие за Nokia Lumia 920 Слот Стојат и Држачот Видиме Мода Случај

1PCS Луксузни Вистински Кожен Паричник Smart Торбичка Покритие за Nokia Lumia 920 Слот Стојат и Држачот Видиме

DEN 431.52
Од стока

Вистински Паричникот Опфаќа Случај за Nokia Lumia 920 1. Компатибилен за Nokia Lumia 920 2. Добри заштитни случај.
3. Направени од Вистинска Кожа 4. Тенок пренослив дизајн.
5.Боја : 1-Црна,2-Розова ,3-Бела,4-Црвена Роза,5-Црвени,6-Кафеава Боја,7-Сина,8-Зелена,9-Виолетова,10-Портокалова,11-Жолта 6.Пакување : OPP. Напомена : 1.Pls ни остави meassage да се каже бојата и количеството што го сакате ,или ние ќе ги испрати по случаен избор.Некои боја можеби недостаток,ние ќе испрати порака за да ве забележи и некои avaliable боја ќе биде insteaded .Pls љубезно ве молиме да се разбере.
2. Превозот Начин за [Кина пост Обичен Мал Пакет Плус] или [Продавачот за Испорака Метод] ќе биде без следење на информации. За тоа е економски превозот начин. Pls се знае дека пред да се одржи редот.
3.Треба следење на информации, pls изберете [Кина Пост Регистрирани Воздух Mail],[Хонгконг Пост Воздух Mail] и така натаму.
100 PCS Вистински Паричникот Кожа Случај за Huawei Искачи G510 U8951 Мода Стојат Паричникот Торбичка Видиме Покрие Free US$ 348.00 /многу
парчиња / многу
10 PCS Домот Вистинска Кожа Стојат Паричникот Торбичка Покрие Случај за LG Optimus L5 II Топла Продажба со Држачот за картички за Слободни US$ 41.80 /многу
парчиња / многу
10 PCS Топла Продажба Вистинска Кожа Слот Стојат Паричникот Опфаќа За SONY Xperia S Lt26i со Држачот на Магнетни Затворање Free US$ 41.55 /многу
парчиња / многу
Топла Продажба Вистинска Кожа Книга Стил Паричникот Опфаќа Случај за Samsung Galaxy S4 mini i9190 со лични Карти, Носителот Бесплатен Превозот САД$ 9.80 /парче
10 Colors Вистински Кожен Паричник Случај за Nokia Lumia 820 со лична Карта Носителот и Слот Стојат Телефон Перници со Висок Квалитет Free US$ 9.90 /парче
100 PCS EMS/DHL Вистински Паричникот Торбичка Слот се Залагаме за Sony Xperia Z1 Honami C6906 C6903 C6902 C6943 L39h Луксузни Кожа Случај US$ 395.00 /многу
парчиња / многу
100 PCS X EMS/DHL Луксузни Вистински Паричникот Folio Книга Стил Чанта Случај за h TC Желба 500 Висок Квалитет Бесплатен Превозот САД$ 365.00 /многу
парчиња / многу
Нови Вистински Кожен Паричник Магнетни Snap Слот Стојат Покрие Случај за h TC Една Мини М4 11 Colors Бесплатен Превозот САД$ 10.00 /парче

R

Додатоци на производи