.

.

Паун Ѕвезда Деверуша Булчински Свадба Цвет Девојка Матурска Пенливи Кристал Мини Тиара Чешел CT1479

Паун Ѕвезда Деверуша Булчински Свадба Цвет Девојка Матурска Пенливи Кристал Мини Тиара Чешел CT1479

DEN 365.00
DEN 384.00
-5 %
Од стока


Големина : 4 "(W) x 1.5 " (H) (10 cm x 4 см)
Материјал : Јасно Австриската Кристал, Сребрена Боја Метал
Фантастични коса додатоци за Свадби, Proms, Партии или други специјални прилики
Професионални Трговија На Големо Дистрибутер
Инстант Испорака - Цел денес Испрати Наредниот Работен Ден
Огромен Парк - Нема потреба да се чека
Строго КК Контрола

R

Додатоци на производи