.

.

2014 Година Нови Пристигнување Лето Мода Луксузни Рачно Изработени Имитација Бисер Лажни Јака Ѓердан За Жена Облека Додаток

2014 Година Нови Пристигнување Лето Мода Луксузни Рачно Изработени Имитација Бисер Лажни Јака Ѓердан За Жена

DEN 197.00
DEN 209.28
-6 %
Од стока


ZH012 A
ZH012 B

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Pendant Големина:
33-50cm
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Вода-Бран
Пол:
Жените
Материјал:
Смола
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Должина:
25cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Месечината
Број На Модел На:
ZH012
Бренд Име:
Waledise
is_customized:
Yes
боја:
multichoice
R

Додатоци на производи