.

.

Висок квалитет, од нерѓосувачки челик барут партија пумпа за вашиот дом пијалак со конектор за (не вклучувајќи го и допрете го и барут спојка)

Висок квалитет, од нерѓосувачки челик барут партија пумпа за вашиот дом пијалак со конектор за (не вклучувајќи

DEN 1987.00
DEN 2160.00
-8 %
Од стока


Барут партија пумпа за вашиот homebrew со конектор(5/8 ' G )
Поврзете го Key Keg партија пумпа за Key Keg и лесно може да се издаваат насекаде, во секое време. На пиво останува добра за најмалку четири недели поради Key Keg е уникатен торба-во-топка технологија. Вино, дури и повеќе. Откако разладени на Key Keg држи кул за долго време.
Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки челик(цевка за пиво и телото на пумпа) и месинг
Conector тема за барут спојка : 5/8"G
Вие веќе може да ја користите оваа барут партија пумпа со конектор за вашиот допрете и барут спојка за 5/8 ' G

R

Додатоци на производи