.

.

Паун Ѕвезда Деверуша Булчински Свадба, Матурска Висок Квалитет Headband Кристал Тиара CT1448

Паун Ѕвезда Деверуша Булчински Свадба, Матурска Висок Квалитет Headband Кристал Тиара CT1448

DEN 1322.00
DEN 1392.00
-5 %
Од стока


Дијаметар : 5.5" (14 см)
Висина : 1.25" (3.2 см)
Циклус на секој крај одговара на сите големина глави
Материјал : Користете Висок Квалитет Кристално, Сребрена Боја Метал
Професионални Трговија На Големо Дистрибутер
Инстант Испорака - Цел денес Испрати Наредниот Работен Ден
Огромен Парк - Нема потреба да се чека
Строги КК Контрола
Важна забелешка за dropshipping : Ние може да се користи Хонг Конг Пост e-експрес да испрати dropshipping наредби, ако треба оваа услуга. Нормално треба 7-10 работни дена за да стигне до големи земји. Купувачот може да додадете околу УСД $2 за Хонг Конг Пост e-експрес. Тоа е побрзо отколку Кина Пост e-пакет. Ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали.

R

Додатоци на производи