.

.

Близнаци 8~10 месец силикон стомак жена лажна бременост стомак силикони стомак капка превозот трговија на големо

Близнаци 8~10 месец силикон стомак жена лажна бременост стомак силикони стомак капка превозот трговија на големо

DEN 12223.00
DEN 14380.32
-15 %
Од стока


Добредојдовте на Нашата Љубов-Бебе@ Продавница
Силиконски стомак за реални бремености
Зошто го Купи и Доверба на Нашите Лажни Бремена Стомакот
Квалитет – по извршувањето повеќе тестови на различни силикони материјали
во текот на годините ние создадени за повеќето реални чувство и изглед
силиконски стомак достапни на пазарот денес.
Удобност – можете да го носат овој стомак колку што сакате и се чувствувам
чувството дека нема други стомак може да понуди.
◊ Детални Спецификации ◊ Ова е големина XXL - Twins8~10 месеци (30 до 40 недели) :
Тежина : 13.2 lb (6 кг ) / Длабочина : 11.5 cm (4.6 во) Тоа е Светлина Тонот на Кожата Тоа е лесна, толку реални појас имаат многу добри elastisity
Plese Забелешка :
Појас може да личен дизајн, па pls остави половината големина со вашата нарачка.
Или ние ќе ги испрати надвор од нормалната големина : 84 CM .
◊ На располагање во широк спектар на три реални бремена стомакот големини ◊
Големина на стомакот
Тежина
грама
Дебелина на центар
( форма папокот на база)
Ширина
(страна на страна )
Висина
(врвот до дното)
S
2~4 месеци
1500
4 см
или 1.6 инчи
23 см
или 9 инчи
22 см
или 8,7 Инчи
М
5~7 месеци
2300
7 см
или 2.8 инчи
25 см
или 9.8 инчи
23 см
или 9 Инчи
L
8~10 месеци
3500
8.5 cm
или 3.3 инчи
28 см
или 11 инчи
26 см
или 10.2 Инчи
XL Близнаци
5~7 месеци
4500
9.5 cm
или 3,7 инчи
29 см
или 11.4 инчи
28 см
или 11 Инчи
XXL Близнаци
8~10 месеци 6000
11.5 cm
или 4.6 инчи
32 см
или 12.6 инчи
30 см
или 11.8 Инчи
◊ Упатство за употреба ◊
Лесно поставување,едноставно ставете силиконски стомакот на вашиот стомак и да го прикачите на два ремени заедно . На Силиконски Стомакот има две широки ремени кои се поврзани на неговите страни , ова ќе ви овозможи да се прилагоди на големината за да ви одговара на вас, па можете да го направите тоа како се изгуби или како тесни како ви се допаѓа , тоа што го прави погодна за речиси секоја половината големина.
◊ Грижа за вашиот Силикони Стомак Засилувачи ◊
: - По употребата, да ги задржи на Силиконски Стомакот во својот пакет.(не може да се користи печат и згаснат пакет)
- Рака мие со топла сапуница вода.
- Оставете да се исуши природно или употреба на фен за коса на ниска температура прилагодување.
- Да се чува далеку од прекумерна топлина.
Бесплатен Превозот 3~4 Месец Fak Стомак Бремени Тест Бремена Стомакот US$ 129.79 /парче
Бесплатен превозот 5~6 месец лажна бременост стомак силикони бремена стомакот US$ 134.79 /парче
Бесплатен Превозот Топла Продажба 2~4 Месец Силикони Лажни Бремена Стомакот US$ 119.79 /парче
Бесплатен превозот силикони вештачки стомак лажни бремена стомакот US$ 139.89 /парче

R

Додатоци на производи