.

.

Паун Ѕвезда Деверуша Булчински Свадба, Матурска Цвет Квалитет Кристално Тиара CT1465

Паун Ѕвезда Деверуша Булчински Свадба, Матурска Цвет Квалитет Кристално Тиара CT1465

DEN 816.00
Од стока


Дијаметар : 5.5" (14 см)
Висина : 1.5" (3.8 cm)
Циклус на секој крај одговара на сите големина глави
Материјал : Користете Висок Квалитет Кристално, Сребрена Боја Метал
Професионални Трговија На Големо Дистрибутер
Инстант Испорака - Цел денес Испрати Наредниот Работен Ден
Огромен Парк - Нема потреба да се чека
Строги КК Контрола
Важна забелешка за dropshipping : Ние може да се користи Хонг Конг Пост e-експрес да испрати dropshipping наредби, ако треба оваа услуга. Нормално треба 7-10 работни дена за да стигне до големи земји. Купувачот може да додадете околу УСД $2 за Хонг Конг Пост e-експрес. Тоа е побрзо отколку Кина Пост e-пакет. Ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали.


R

Додатоци на производи