.

.

1pc 10B 20B Фолија Screenn за БРАУН 190S 180 1735 2615 2675 Z20 Z30 Z40 5728 5729-сина

1pc 10B 20B Фолија Screenn за БРАУН 190S 180 1735 2615 2675 Z20 Z30 Z40 5728 5729-сина

DEN 224.00
DEN 431.52
-48 %
Од стока


Карактеристики :
- Пакет :
•1 x Хлапак Замена Фолија за Екран без пакет
- Име На Производ : Хлапак Замена Фолија За Екран.
- Лесно да се инсталира.
- Чистење на жилет пред да ја инсталирате.
- Ве молиме бидете сигурни дека и вашите жилет модел.
- Компатибилен со 10 B 20 B Фолија за Екран за 2615 2675 2765 2775 2776 2778 2864 2865 2866 2874 2876 2878 2975 5728 5729 5732 5733 5734 190 S 180 1735 1775 10 B , Серија Z, Z20, Z30, Z40, Z50, Z60 , z70 и др.
- Ве молиме Имајте во предвид : Ова е резервни сечила не се произведени од страна на Б-RAUN , но квалитетот е исто така добар.

R

Додатоци на производи