.

.

Компатибилен со 10pin Siemens ЕКГ Машина едно парче 3 доведе кабел и клип leadwire,IEC или АХА.

Компатибилен со 10pin Siemens ЕКГ Машина едно парче 3 доведе кабел и клип leadwire,IEC или АХА.

DEN 1080.00
DEN 1440.00
-25 %
Од стока


Топло прашува : Ако ви треба АХА , ве молиме забелешка кога ќе го поставите цел, ви благодариме!

R

Додатоци на производи