.

.

61cmx122cm Микрофибер Бања Пешкир/со Торба Патување Ултра Абсорбента Крпа Плажа Крпа Спа Заврши Крпа Брзо-сува

61cmx122cm Микрофибер Бања Пешкир/со Торба Патување Ултра Абсорбента Крпа Плажа Крпа Спа Заврши Крпа Брзо-сува

DEN 583.00
DEN 685.92
-15 %
Од стока


СПЕЦИФИКАЦИЈА :
Големина и Тежина : 61cmx122cm(24x48inches) 248g
Материјал : Микрофибер (80% Полиестер 20% Polyamide)
Боја : Темно Сина, Светло Сина, Темно Розева Боја, Светло Зелена, Виолетова, Бела,Сива
Направени од 80/20 мешавина од полиестер и polyamide. Супер микрофибер крпа е жеден,мека, противалергиски, анти-бактерии, лесен, компактен, само брзо сушење и лесно се чистат и издржливи. Тоа ќе ви даде темелно совршено чувство. Па ги задржи еден во домот или во патничкиот багаж, тоа ќе работи побрзо и да биде полесно да се складира. Answer : ___________________________ NOTE : Крпи во темна боја( зелена и црвена боја, на пример) ќе исчезнат, повеќе или помалку, во првото перење, ве молиме да се мијат одделно.
Супер Абсорбента, суши ќе втората тоа го допира вашето тело. Брзо сушење за да заштедите време elimateing многу од бактериите раст. Лесен и компактен, идеални за патување, кампување, брод, backpacking, пливање итн. Торбичката само беше вклучен, пешкири не се спакувани во торбичката. Ве молиме мијат посебно пред првата употреба, особено за темна боја. Овој стил на микрофибер не се држи за вашата кожа, за разлика од традиционалните памучна крпа.
ИНСТРУКЦИИ ЗА ПЕРЕЊЕ :
1.Измијте удар 40 степени centigrade.
2. Не bleacher и омекнувач.
3. Посебни ткаенини и бои кога за перење.
4. Не железо.
5. Висат сува.
Answer : ___________________________ NOTE : Крпи во темна боја ќе исчезнат, повеќе или помалку, во првото перење, ве молиме да се мијат одделно и не користете било почиста. ПРЕВОЗОТ
1.Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 3 работни денот на добивањето на плаќање.Вашата ќе го добиете вашиот пакет за следење на информации откако вашата нарачка е испраќаат.
2.Време на испорака :
EMS(international Express Mail Услуга) обично трае 5-8 работни дена во зависност од земјата доставени до.
Кина Пост Воздух Mail : за Азија,Западот Евра,Северна Америка зема 9-20 работни дена,за Јужна Америка,Средниот Исток,Источна Евра,Африка трае околу 15-30 работни дена.
3. Увозни давачки, даноци и други обичаи поврзани трошоци не се вклучени. Купувачите ги сноси сите одговорности за сите дополнителни трошоци настанати (ако ги има).
УСЛУГИ НА КЛИЕНТИТЕ И ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ
Ако има проблем со вашата нарачка, ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС, ПРВО преку е-маил или Trade Manager. Ние ќе работиме со вас да го реши проблемот.
Ние се залагаме за 5-ѕвезди во Повратни информации. Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме, контактирајте не и дозволете ни да знаеме што да правиме за да се направи вашето искуство подобар. Задоволството на клиентите е нашиот прв приоритет. Ние ќе остави позитивни повратни информации за клиенти кои се заврши трансакцијата со нас. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте со 5 ѕвезди задоволни со нашата служба.

R

Додатоци на производи