.

.

LTWHOME Фина и Груба Пена Филтер Подлога Одговара за Eheim 2616320 Еко Про 130 / 200 / 300

LTWHOME Фина и Груба Пена Филтер Подлога Одговара за Eheim 2616320 Еко Про 130 / 200 / 300

DEN 455.52
Од стока


LTWHOME Фина и Груба Пена Филтер Подлога Одговара за
Eheim 2616320 Еко Про 130 / 200 / 300
- Промена на секои 3-4 недели. - Сопствени дизајниран и произведен за Eheim 2616320 Еко Про 130 / 200 / 300. - Обезбедува ефикасен проток на вода со помалку затнување за долготрајни филтрација. - Го подобрува биолошка филтрација. - Филтерот пена иако не е оригинална, но со висок квалитет.
1 сет (1pc крупни и 4pcs парична казна пена филтер влошки ) за вашиот изберете!
Толку повеќе ќе ви се купат најдобар цена добивате !
1. Голема акции достапноста и брзо испраќање се нашите основни бизнис. Ние ќе направиме максимални напори за процесот на секоја цел во рамките на
2 работни дена по примиле исплата и да ви ги испрати релевантни следење на број по испорака.
2. Превозникот и Време на Испорака :
- ЕМС(international Express Mail Услуга) обично трае околу 5-8 работни дена која зависи од земјата доставени до.
- Кина Пост Воздух Mail : за Азија,Западот Евра,Северна Америка зема 9-20 работни дена,за Јужна Америка,Средниот Исток,Источна Евра,
Африка трае околу 15-30 работни дена.
Белешки : Ако не rece сум го објектот за време на овој период или имате било какви проблеми, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас прво. Ние сигурно ќе се реши
за вас.Можете да остатокот увери дека ние ќе испрати секоја цел, без разлика големи или мали, како побрзо, како што може.
3.Увозни давачки, даноци и други поврзани царински давачки што не се опфатени, клиентите мора да ги сноси сите овие дополнителни трошоци доколку се случи.
1 .Ние сме искрени продавачот, ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас најпрво преку е-маил. Ние ќе се обидеме потрудиме да работат на проблемите
со вас.
2. Задоволството на клиентите е нашиот прв приоритет, ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со оваа точка и
нашата услуга. Ако не е, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни или неутрални повратни информации. Ви благодариме!
За рефус со цел, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние мора да понуди конкурентна цена за вас.
Ви благодариме за потрага и среќен наддавање!
Се Врати Повторно!

Големина:
Pack of 1 set, Pack of 3 sets
Тип:
Риба
Аквариуми Тип:
Аквариуми
Тежина:
58g/set
Број На Модел На:
EH123BC01FF4/EH123BC03FF12
Материјал:
Фина и Груба Пена Филтер
јачина:
За Eheim 2616320 Еко Про 130 / 200 / 300
Аквариум & Додаток Тип:
Филтри & Додатоци
is_customized:
Yes
Употреба:
Аквариум & Додаток
боја:
бела и сина
R

Додатоци на производи