.

.

LTWHOME на Грубата и Фината Филтер Влошки Одговара за Eheim 2617710 Про 4 250, 250T, 350, 350T, 600 и Про 4e 350

LTWHOME на Грубата и Фината Филтер Влошки Одговара за Eheim 2617710 Про 4 250, 250T, 350, 350T, 600 и Про 4e

DEN 503.52
Од стока


LTWHOME на Грубата и Фината Филтер Влошки Одговара за Eheim 2617710
Про 4 250, 250 T, 350, 350 T, 600 и Про 4e 350
- Сопствени дизајниран и произведен за Eheim 2617710 Про 4 250, 250 T, 350, 350 T, 600 и Про 4e 350. - Обезбедува ефикасен проток на вода со помалку затнување за долготрајни филтрација.
- Го подобрува биолошка филтрација. - Филтерот пена иако не е оригинална, но со висок квалитет.
1 сет пена филтер(1 компјутер coase пена филтер и 4pcs парична казна пена филтер)за вашиот изберете!
Толку повеќе ќе ви се купат најдобар цена добивате ! купување најдобра цена добивате !
1. Голема акции достапноста и брзо испраќање се нашите основни бизнис. Ние ќе направиме максимални напори за процесот на секоја цел во рамките на
2 работни дена по примиле исплата и да ви ги испрати релевантни следење на број по испорака.
2. Превозникот и Време на Испорака :
- ЕМС(international Express Mail Услуга) обично трае околу 5-8 работни дена која зависи од земјата доставени до.
- Кина Пост Воздух Mail : за Азија,Западот Евра,Северна Америка зема 9-20 работни дена,за Јужна Америка,Средниот Исток,Источна Евра,
Африка трае околу 15-30 работни дена.
Белешки : Ако не rece сум го објектот за време на овој период или имате било какви проблеми, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас прво. Ние сигурно ќе се реши
за вас.Можете да остатокот увери дека ние ќе испрати секоја цел, без разлика големи или мали, како побрзо, како што може.
3.Увозни давачки, даноци и други поврзани царински давачки што не се опфатени, клиентите мора да ги сноси сите овие дополнителни трошоци доколку се случи.
1 .Ние сме искрени продавачот, ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас најпрво преку е-маил. Ние ќе се обидеме потрудиме да работат на проблемите
со вас.
2. Задоволството на клиентите е нашиот прв приоритет, ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со оваа точка и
нашата услуга. Ако не е, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни или неутрални повратни информации. Ви благодариме!
За рефус со цел, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние мора да понуди конкурентна цена за вас.
Ви благодариме за потрага и среќен наддавање!
Се Врати Повторно!

R

Додатоци на производи