.

.

LTWHOME Пена Филтер одговара за Eheim 2618060 Касети Aquaball 45 / 2206, Biopower 160 / 200 / 240

LTWHOME Пена Филтер одговара за Eheim 2618060 Касети Aquaball 45 / 2206, Biopower 160 / 200 / 240

DEN 407.52
Од стока


LTWHOME Пена Филтер одговара за Eheim 2618060 Касети
Aquaball 45 / 2206, Biopower 160 / 200 / 240
- Промена на секои 3-4 недели. - Димензија : 2.5 cm во височина,6.8 cm дијаметар. - Сопствени дизајниран и произведен за Aquaball 45 2206 ,Biopower 160/200/240. - Обезбедува ефикасен проток на вода со помалку затнување за долготрајни филтрација. - Го подобрува биолошка филтрација. - Филтер касети иако не е оригинална, но со висок квалитет.
6 парчиња пена филтер за вашите изберете, толку повеќе ќе ви се купат најдобар цена добивате !
1. Голема акции достапноста и брзо испраќање се нашите основни бизнис. Ние ќе направиме максимални напори за процесот на секоја цел во рамките на
2 работни дена по примиле исплата и да ви ги испрати релевантни следење на број по испорака.
2. Превозникот и Време на Испорака :
- ЕМС(international Express Mail Услуга) обично трае околу 5-8 работни дена која зависи од земјата доставени до.
- Кина Пост Воздух Mail : за Азија,Западот Евра,Северна Америка зема 9-20 работни дена,за Јужна Америка,Средниот Исток,Источна Евра,
Африка трае околу 15-30 работни дена.
Белешки : Ако не rece сум го објектот за време на овој период или имате било какви проблеми, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас прво. Ние сигурно ќе се реши
за вас.Можете да остатокот увери дека ние ќе испрати секоја цел, без разлика големи или мали, како побрзо, како што може.
3.Увозни давачки, даноци и други поврзани царински давачки што не се опфатени, клиентите мора да ги сноси сите овие дополнителни трошоци доколку се случи.
1 .Ние сме искрени продавачот, ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас најпрво преку е-маил. Ние ќе се обидеме потрудиме да работат на проблемите
со вас.
2. Задоволството на клиентите е нашиот прв приоритет, ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со оваа точка и
нашата услуга. Ако не е, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни или неутрални повратни информации. Ви благодариме!
За рефус со цел, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние мора да понуди конкурентна цена за вас.
Ви благодариме за потрага и среќен наддавање!
Се Врати Повторно!

Големина:
Pack of 6, Pack of 12
Тип:
Риба
Аквариуми Тип:
Аквариуми
Број На Модел На:
EA261806006/12
Тежина:
1.8g/pc
јачина:
За Eheim 2618060 Касети Aquaball 45 / 2206
Материјал:
пена филтер
Аквариум & Додаток Тип:
Филтри & Додатоци
is_customized:
Yes
Употреба:
Аквариум & Додаток
боја:
Бела
R

Додатоци на производи