.

.

Аквариум led светла 50cm должина 21w Водни растенија растат светла супер светло растенијата светлина 14000K боја температура

Аквариум led светла 50cm должина 21w Водни растенија растат светла супер светло растенијата светлина 14000K

DEN 3120.00
Од стока


Кога нарачување на нашите предмети, ако изберете воздух Изразат испорака или продавачот метод, ве молиме да се обиде најдобро да се направи цел 3 недели однапред да го фати свадба датум; Ако изберете Кина пост, ве молиме да се обиде најдобро да се направи цел 3 месеци однапред да го фати свадба датум.
Ако времето е итна, ве молиме потврдете време со нас пред да ја направи нарачката, ви благодариме.
Ние сме фабрика основач и бизнис претставник во сите видови на производи.Како што се сад со цел, трговија на големо и мало и сад инспекција, итн.
Кога ќе изберете испорака рок на "продавачот за испорака метод", ние ќе испорака на вашиот парцела од DHL, EMS, UPS-от, ТНТ, FEDEX,Патарина итн, или Професионални Авионската компанија, која може да се достигне во врска 5-15 дена.
Ако нарачате од нашата продавница повеќе од 5 пати и оставете позитивни повратни информации, ние ќе ги нудат прекрасен изненадувачки подарок : )
Ако не можете да најдете некој производ што ви треба, добредојдени да се информираат. Ние ќе се обидеме најдобро за пребарување од нашите соработуваа фабрики и купување за вас.
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно да се информираат.
Ако не сте задоволни со производот, ве молиме контактирајте со нас пред правење на спорот, ние ќе се обидеме потрудиме solute проблем за вас. Ви благодариме : )
Димензии : должина на светилка тело е 50cm(19.69 инчи)
Ние прифаќаме Alipay, Western Union, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ве молиме да ја плати во рок од 3 дена по нареди,во спротивно нарачката ќе бидат затворени од страна на Aliexpress! Ние само ќе брод на стандардните aderess во alipay. Ние не може да гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување време на поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ние не сме одговорни за било несреќи,одложувања или други прашања кои се во надлежност на превозот услуга. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Ние не може да прифати било каква наплата, бидејќи купувачите одбие да плати такси или такси! За испорака термин,ние ќе го избере најдобриот испорака начин за база на истата, времето за испорака на пратката ќе го избере,ако ум,pls контактирајте со нас.инаку ние не можеме да прифатиме било приговор поради различни испорака термин со што ќе се избере. Ние ќе се потрудиме да им служи на сите клиенти кои цел од нас. Ние може да ви даде наплата ако ви се врати предметите во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било која причина(но треба да се обрне на испорака трошоци и даноци, да се вратат назад). Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или изгубени на патот на враќањето, купувачот треба да се наплатат за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот и даноци задолжен да ги врати предметите. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.ние ќе ви даде некои попуст на следниот пат perchase! Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите

Тип:
Риба
моќност:
21w
Fixure:
капак
Ширина:
50cm
R

Додатоци на производи