.

.

LTWHOME Јаглероден Филтер Медиум за Tetra СП 800/1000 Плус

LTWHOME Јаглероден Филтер Медиум за Tetra СП 800/1000 Плус

DEN 551.52
Од стока


LTWHOME Јаглероден Филтер Медиум за Tetra СП 800/1000 Плус
Големина на : 4 X9.5 X3cm . - Одговара на следните модели : Tetratec СП 800/1000 Плус. - Ве молиме забелешка : овие не се оригинални Tetra јаглерод филтри но алтернатива на конкурентна цена и со висок квалитет. - Компатибилен јаглерод филтри се дизајнирани за Tetratec СП 800/1000 Плус. - Овие јаглерод филтри ефикасно да се ослободи од небезбедно супстанции и било какви несакани хемикалии надвор од аквариум со вода. - Ако вашиот филтер е приближна на овие најмалите : 4 X9.5 X3cm , тогаш ова е она што ви треба.
4,12 компјутери јаглероден филтер за вашите изберете, толку повеќе ќе ви се купат најдобар цена добивате !
1. Голема акции достапноста и брзо испраќање се нашите основни бизнис. Ние ќе направиме максимални напори за процесот на секоја цел во рамките на
2 работни дена по примиле исплата и да ви ги испрати релевантни следење на број по испорака.
2. Превозникот и Време на Испорака :
- ЕМС(international Express Mail Услуга) обично трае околу 5-8 работни дена која зависи од земјата доставени до.
- Кина Пост Воздух Mail : за Азија,Западот Евра,Северна Америка зема 9-20 работни дена,за Јужна Америка,Средниот Исток,Источна Евра,
Африка трае околу 15-30 работни дена.
Белешки : Ако не rece сум го објектот за време на овој период или имате било какви проблеми, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас прво. Ние сигурно ќе се реши
за вас.Можете да остатокот увери дека ние ќе испрати секоја цел, без разлика големи или мали, како побрзо, како што може.
3.Увозни давачки, даноци и други поврзани царински давачки што не се опфатени, клиентите мора да ги сноси сите овие дополнителни трошоци доколку се случи.
1 .Ние сме искрени продавачот, ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас најпрво преку е-маил. Ние ќе се обидеме потрудиме да работат на проблемите
со вас.
2. Задоволството на клиентите е нашиот прв приоритет, ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со оваа точка и
нашата услуга. Ако не е, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни или неутрални повратни информации. Ви благодариме!
За рефус со цел, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние мора да понуди конкурентна цена за вас.
Ви благодариме за потрага и среќен наддавање!
Се Врати Повторно!

Големина:
Pack of 4, Pack of 12
Тип:
Риба
Аквариуми Тип:
Аквариуми
Број На Модел На:
TCFC80004/12
Тежина:
6.75g/pc
јачина:
За Tetra СП 800/1000 Плус
Материјал:
Јаглерод Пена Филтри
Аквариум & Додаток Тип:
Филтри & Додатоци
is_customized:
Yes
боја:
Црна
Должина:
4 cm
Висина:
3 см
Употреба:
Аквариум & Додаток
Ширина:
9.5 cm
R

Додатоци на производи