.

.

Замена Пена Филтер за Drinkwell Нерѓосувачки Челик 360, Lotus, Авалон, и Пагоди

Замена Пена Филтер за Drinkwell Нерѓосувачки Челик 360, Lotus, Авалон, и Пагоди

DEN 407.52
Од стока


Замена Пена Филтер за Drinkwell Нерѓосувачки
Челик 360, Lotus, Авалон, и Пагоди
- Компатибилен со Drinkwell Нерѓосувачки Челик 360, Lotus, Авалон, и Пагоди милениче чешми. - Стапица големи остатоци и косата во вода. - И помогнат на пумпа за чистење помеѓу чистење. - Одржување на фонтаната е проток, држи вода дегустација свежи - Обезбеди подобар квалитет на живот за вашето домашно милениче со Пет Безбедно. - Иако не Drinkwell оригиналниот часовник, но со висок квалитет и направени со истите материјали спореди со вистински пена. - Не-брендирани пена но, погоден за Drinkwell Нерѓосувачки Челик 360, Lotus, Авалон, и Пагоди милениче чешми.
6,12,36,72 парчиња пена филтер за вашите изберете, толку повеќе ќе ви се купат најдобар цена добивате !
1. Голема акции достапноста и брзо испраќање се нашите основни бизнис. Ние ќе направиме максимални напори за процесот на секоја цел во рамките на
2 работни дена по примиле исплата и да ви ги испрати релевантни следење на број по испорака.
2. Превозникот и Време на Испорака :
- ЕМС(international Express Mail Услуга) обично трае околу 5-8 работни дена која зависи од земјата доставени до.
- Кина Пост Воздух Mail : за Азија,Западот Евра,Северна Америка зема 9-20 работни дена,за Јужна Америка,Средниот Исток,Источна Евра,
Африка трае околу 15-30 работни дена.
Белешки : Ако не rece сум го објектот за време на овој период или имате било какви проблеми, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас прво. Ние сигурно ќе се реши
за вас.Можете да остатокот увери дека ние ќе испрати секоја цел, без разлика големи или мали, како побрзо, како што може.
3.Увозни давачки, даноци и други поврзани царински давачки што не се опфатени, клиентите мора да ги сноси сите овие дополнителни трошоци доколку се случи.
1 .Ние сме искрени продавачот, ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас најпрво преку е-маил. Ние ќе се обидеме потрудиме да работат на проблемите со вас.
2. Задоволството на клиентите е нашиот прв приоритет, ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со оваа точка и
нашата услуга. Ако не е, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни или неутрални повратни информации. Ви благодариме!
За рефус со цел, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние мора да понуди конкурентна цена за вас.
Ви благодариме за потрага и среќен наддавање!
Се Врати Повторно!

R

Додатоци на производи