.

.

LTWHOME Компатибилен Цврста Пена Филтер Влошки Риба Резервоарот се Вклопува Juwel Стандард / BioFlow 6.0

LTWHOME Компатибилен Цврста Пена Филтер Влошки Риба Резервоарот се Вклопува Juwel Стандард / BioFlow 6.0

DEN 455.52
Од стока


LTWHOME Компатибилен Цврста Пена Филтер Влошки Риба
Резервоарот Се Вклопува Juwel Стандард / Bio Flow 6.0
- Околу големина : 125 mm x 125 mm x 48 мм . - Сопствени дизајниран и произведен за Juwel Стандард / Bio Flow 6.0 Филтрација Системи. - Го подобрува биолошка филтрација. - Обезбедува ефикасен проток на вода со помалку затнување за долготрајни филтрација. - Добар за слатководни и saltwater средини. - Иако не е оригиналниот Hagen Fluval Цврста пена, но со висок квалитет и направени со истите материјали спореди со вистински Hagen Fluval Пена. - S uitable за Juwel Стандард / Bio Flow 6.0 Филтрација Систем.
6,12,50,200 парчиња пена филтер влошки за вашиот изберете, толку повеќе ќе ви се купат најдобар цена добивате !
1. Голема акции достапноста и брзо испраќање се нашите основни бизнис. Ние ќе направиме максимални напори за процесот на секоја цел во рок од 2 работни дена по примиле исплата и да ви ги испрати релевантни следење на број по испорака. 2. Превозникот и Време на Испорака : - ЕМС(international Express Mail Услуга) обично трае околу 5-8 работни дена која зависи од земјата доставени до. - Кина Пост Воздух Mail : за Азија,Западот Евра,Северна Америка зема 9-20 работни дена,за Јужна Америка, Средниот Исток, Источна Евра, Африка трае околу 15-30 работни дена. Белешки : Ако не го примите објект за време на овој период или имате било какви проблеми, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас прво.Ние сигурно ќе се реши тоа за вас.Можете да остатокот увери дека ние ќе испрати секоја цел, без разлика големи или мали, како побрзо, како што може. 3.Увозни давачки, даноци и други поврзани царински давачки што не се опфатени, клиентите мора да ги сноси сите овие дополнителни трошоци доколку се случи.
1. Ние сме искрени продавачот, ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас најпрво преку е-маил. Ние ќе се обидеме потрудиме да работат на проблемите со вас. 2. Задоволството на клиентите е нашиот прв приоритет, ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со оваа точка и нашите услуги. Ако не е, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни или неутрални повратни информации. Ви благодариме!
За рефус со цел, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние мора да понуди конкурентна цена за вас. Ви благодариме за потрага и среќен наддавање! Се Врати Повторно!


R

Додатоци на производи