.

.

LTWHOME 1 Сет рибник Пена Филтри одговара за Lotus Зелена Genie 24000

LTWHOME 1 Сет рибник Пена Филтри одговара за Lotus Зелена Genie 24000

DEN 911.52
Од стока


LTWHOME 1 Сет рибник Пена Филтри одговара
за Lotus Зелена Genie 24000
Големина на : 14 X19inch . - Одговара на следните модели : Lotus Зелена Genie 24000 . - Ве молиме забелешка : овие не се оригинални Зелена Genie замена пени но алтернатива на конкурентна цена и со висок квалитет. - Компатибилен рибник пена филтри се дизајнирани за Lotus Зелена Genie 24000. - Овие пена филтри помогне да се подобри филтрација систем во вашиот рибник и да се обезбеди вашите риби повеќе чисти и побезбедна околина. - Ако вашиот филтер е приближна на овие квадратен облик оние : 14 X19inch , тогаш ова е она што ви треба.
1set( 1 x Црни Крупни+1x Сина Медиум+1x Зелена Ред) пена филтер linkings за вашиот изберете!
Толку повеќе ќе ви се купат најдобар цена добивате !
1. Голема акции достапноста и брзо испраќање се нашите основни бизнис. Ние ќе направиме максимални напори за процесот на секоја цел во рок од 2 работни дена по примиле исплата и да ви ги испрати релевантни следење на број по испорака. 2. Превозникот и Време на Испорака : - ЕМС(international Express Mail Услуга) обично трае околу 5-8 работни дена која зависи од земјата доставени до. - Кина Пост Воздух Mail : за Азија,Западот Евра,Северна Америка зема 9-20 работни дена,за Јужна Америка,Средниот Исток,Источна Евра ,Африка трае околу 15-30 работни дена. Белешки : Ако не го примите објект за време на овој период или имате било какви проблеми, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас прво. Ние сигурно ќе се реши тоа за вас.Можете да остатокот увери дека ние ќе испрати секоја цел, без разлика големи или мали, како побрзо, како што може. 3.Увозни давачки, даноци и други поврзани царински давачки што не се опфатени, клиентите мора да ги сноси сите овие дополнителни трошоци доколку се случи.
1 .Ние сме искрени продавачот, ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас најпрво преку е-маил. Ние ќе се обидеме потрудиме да работат на проблемите
со вас.
2. Задоволството на клиентите е нашиот прв приоритет, ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со оваа точка и
нашата услуга. Ако не е, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни или неутрални повратни информации. Ви благодариме!
За рефус со цел, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние мора да понуди конкурентна цена за вас.
Ви благодариме за потрага и среќен наддавање!
Се Врати Повторно!

R

Додатоци на производи