.

.

Компатибилен Полиестер Филтер Подлога Не-Брендирани Но Погодна За Fluval У2 Филтер

Компатибилен Полиестер Филтер Подлога Не-Брендирани Но Погодна За Fluval У2 Филтер

DEN 239.52
Од стока


Компатибилен Полиестер Филтер Подлога Не-Брендирани Но
Погоден За Fluval У2 Филтер
- Околу големина : 130mm x 60mm x 10мм. - Сопствени дизајниран и произведен за Fluval У2 филтрација системи. - Полиестер филтер влошки : 10мм Дебели. - Парична казна филтер dedium. - Одржува кристално бистра вода водни одделение полиестер. - Иако не е оригиналниот Hagen Fluval филтер подлога, но со висок квалитет и направени со истите материјали спореди со вистински Hagen Fluval филтер подлога.
6,12,50,200 компјутери Полиестер Филтер Подлога за вашата изберете, толку повеќе ќе ви се купат најдобар цена добивате !
1. Голема акции достапноста и брзо испраќање се нашите основни бизнис. Ние ќе направиме максимални напори за процесот на секоја цел во рамките на
2 работни дена по примиле исплата и да ви ги испрати релевантни следење на број по испорака.
2. Превозникот и Време на Испорака :
- ЕМС(international Express Mail Услуга) обично трае околу 5-8 работни дена која зависи од земјата доставени до.
- Кина Пост Воздух Mail : за Азија,Западот Евра,Северна Америка зема 9-20 работни дена,за Јужна Америка,Средниот Исток,Источна Евра
,Африка трае околу 15-30 работни дена.
Белешки : Ако не го примите објект за време на овој период или имате било какви проблеми, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас прво.
Ние сигурно ќе се реши тоа за вас.Можете да остатокот увери дека ние ќе испрати секоја цел, без разлика големи или мали
како што побрзо, како што може.
3.Увозни давачки, даноци и други поврзани царински давачки што не се опфатени, клиентите мора да ги сноси сите овие дополнителни трошоци доколку се случи.
1 .Ние сме искрени продавачот, ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас најпрво преку е-маил. Ние ќе се обидеме потрудиме да работат на проблемите
со вас.
2. Задоволството на клиентите е нашиот прв приоритет, ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со оваа точка и
нашата услуга. Ако не е, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни или неутрални повратни информации. Ви благодариме!
За рефус со цел, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние мора да понуди конкурентна цена за вас.
Ви благодариме за потрага и среќен наддавање!
Се Врати Повторно!

R

Додатоци на производи