.

.

LTWHOME Замена Јаглероден Филтер одговара за Catit Маскирани и Џамбо Маскирани Мачка Тави кодови 50695, 50696, 50700, 50701, 50702

LTWHOME Замена Јаглероден Филтер одговара за Catit Маскирани и Џамбо Маскирани Мачка Тави кодови 50695, 50696,

DEN 455.52
Од стока


LTWHOME Замена Јаглероден Филтер се вклопуваат for Catit Маскирани и Џамбо
Маскирани Мачка Тави кодови 50695, 50696, 50700, 50701, 50702
Големина на : 15 X16.5 X1.5cm . - Одговара на следните модели : Catit Маскирани Мачка Тави, Catit Џамбо Маскирани Мачка Тави, и Catit Стил Џамбо Маскирани Мачка Тави (Уметност. # 50700, 50701, 50702, 50722, 50695, 50696). - Ве молиме имајте во предвид : овие не се оригинални Catit замена јаглерод филтри но алтернатива на конкурентна цена и со висок квалитет. - Компатибилен јаглерод филтри се дизајнирани за Catit Маскирани Мачка Тави, Catit Џамбо Маскирани Мачка Тави, и Catit Стил Џамбо Маскирани Мачка Тави (Уметност. # 50700, 50701, 50702, 50722, 50695, 50696). - Овие јаглерод филтри помогне да ги отстранува мирисот од ѓубре пан и одржување на отпадоци пан мирис на свежа и чиста. - Ако вашиот филтер е приближна на овие најмалите : 15 X16.5 X1.5cm , тогаш ова е она што ви треба.
6,12pcs Јаглероден Филтер за вашите изберете,т тој повеќе ќе се купат најдобар цена добивате !

1. Голема акции достапноста и брзо испраќање се нашите основни бизнис. Ние ќе направиме максимални напори за процесот на секоја цел во рок од 2 работни дена по примиле исплата и да ви ги испрати релевантни следење на број по испорака. 2. Превозникот и Време на Испорака : - ЕМС(international Express Mail Услуга) обично трае околу 5-8 работни дена која зависи од земјата доставени до. - Кина Пост Воздух Mail : за Азија,Западот Евра,Северна Америка зема 9-20 работни дена,за Јужна Америка,Средниот Исток,Источна Евра ,Африка трае околу 15-30 работни дена. Белешки : Ако не го примите објект за време на овој период или имате било какви проблеми, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас прво. Ние сигурно ќе се реши тоа за вас.Можете да остатокот увери дека ние ќе испрати секоја цел, без разлика големи или мали, како побрзо, како што може. 3.Увозни давачки, даноци и други поврзани царински давачки што не се опфатени, клиентите мора да ги сноси сите овие дополнителни трошоци доколку се случи.
1 .Ние сме искрени продавачот, ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас најпрво преку е-маил. Ние ќе се обидеме потрудиме да работат на проблемите
со вас.
2. Задоволството на клиентите е нашиот прв приоритет, ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со оваа точка и
нашата услуга. Ако не е, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни или неутрални повратни информации. Ви благодариме!
За рефус со цел, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние мора да понуди конкурентна цена за вас.
Ви благодариме за потрага и среќен наддавање!
Се Врати Повторно!

R

Додатоци на производи