.

.

Hoover Windtunnel Т-Серија Перат Пред-Филтри, да се Споредат Дел # 303173001, 303172002, 902404001

Hoover Windtunnel Т-Серија Перат Пред-Филтри, да се Споредат Дел 303173001, 303172002, 902404001

DEN 287.52
Од стока


Hoover Windtunnel Т-Серија Перат Пред-Филтри, Да Ги Споредиме
да се Дел # 303173001, 303172002, 902404001
- Перат и Еднократно. - Промена на секои 3 до 6 месеци. - Точно Грамада отценети - филтрира 99.97% од воздушни честички долу 0,3 microns. - Го заменува ОЕМ# : 303173001, 303172002, 902404001. - Дизајниран да се вклопуваат во следниве Hoover правосмукалки : UH70205, UH30310, UH30300, UH70130, UH70116, UH70210, UH70215, UH70211, UH70212, UH70200, UH70110, UH70120, UH70105, UH70100, UH70100/UH70105/UH70106/UH70107 Wind Tunnel Чисто домашно Милениче,UH70110/UH70120/UH70130 Wind Tunnel Серија Назад,UH70115/UH70116/UH70200/UH70205/UH70210/UH70211/UH70212/ UH70215 Wind Tunnel Серија. - Се перат пред моторни филтер е дизајниран за Hoover Windtunnel Т-Серија Вакуум. - Овие Hepa филтри работа додека вие вакуум, отстранување на домаќинство нечистотија и прашина за да се помогне во подобрувањето на затворен квалитетот на воздухот.
1,2,4 компјутери пред моторни филтер за вашите изберете,толку повеќе ќе ви се купат најдобар цена добивате !
1. Голема акции достапноста и брзо испраќање се нашите основни бизнис. Ние ќе направиме максимални напори за процесот на секоја цел во рамките на
2 работни дена по примиле исплата и да ви ги испрати релевантни следење на број по испорака.
2. Превозникот и Време на Испорака :
- ЕМС(international Express Mail Услуга) обично трае околу 5-8 работни дена која зависи од земјата доставени до.
- Кина Пост Воздух Mail : за Азија,Западот Евра,Северна Америка зема 9-20 работни дена,за Јужна Америка,Средниот Исток,Источна Евра
,Африка трае околу 15-30 работни дена.
Белешки : Ако не го примите објект за време на овој период или имате било какви проблеми, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас прво.Ние сигурно ќе се реши
за вас.Можете да остатокот увери дека ние ќе испрати секоја цел, без разлика големи или мали, како побрзо, како што може.
3.Увозни давачки, даноци и други поврзани царински давачки што не се опфатени, клиентите мора да ги сноси сите овие дополнителни трошоци доколку се случи.
1 .Ние сме искрени продавачот, ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас најпрво преку е-маил. Ние ќе се обидеме потрудиме да работат на проблемите
со вас.
2. Задоволството на клиентите е нашиот прв приоритет, ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со оваа точка и
нашата услуга. Ако не е, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни или неутрални повратни информации. Ви благодариме!
За рефус со цел, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние мора да понуди конкурентна цена за вас.
Ви благодариме за потрага и среќен наддавање!
Се Врати Повторно!

боја:
сина и црна боја
Големина:
Pack of 1, Pack of 2, Pack of 4
Тип:
Риба
моќност:
1W
Напон:
No
R

Додатоци на производи