.

.

Мие Филтер За Dyson DC17 Hepa Пост Мотор со Правосмукалка,да ги Споредиме да Филтер Дел # 911235-01

Мие Филтер За Dyson DC17 Hepa Пост Мотор со Правосмукалка,да ги Споредиме да Филтер Дел 911235-01

DEN 479.52
Од стока


Мие Филтер За Dyson DC17 Hepa Пост Моторни Вакуум
Почиста,Спореди Филтер Дел # 911235-01
- Перат и Еднократно. - Промена на секои 3 до 6 месеци. - Точно Грамада отценети - филтрира 99.97% од воздушни честички долу 0,3 microns. - Го заменува ОЕМ# : 911235-01. - Одговара на Сите Dyson DC17 Модели. - Се перат пост моторни филтер е дизајниран за Dyson DC17. - Овие Hepa филтри работа додека вие вакуум, отстранување на домаќинство нечистотија и прашина за да се помогне во подобрувањето на затворен квалитетот на воздухот.
1pc пост моторни филтер за вашите изберете, толку повеќе ќе ви се купат најдобар цена добивате!
1. Голема акции достапноста и брзо испраќање се нашите основни бизнис. Ние ќе направиме максимални напори за процесот на секоја цел во рок од 2 работни дена по примиле исплата и да ви ги испрати релевантни следење на број по испорака.
2. Превозникот и Време на Испорака :
- ЕМС(international Express Mail Услуга) обично трае околу 5-8 работни дена која зависи од земјата доставени до.
- Кина Пост Воздух Mail : за Азија,Западот Евра,Северна Америка зема 9-20 работни дена,за Јужна Америка,Средниот Исток,Источна Евра
,Африка трае околу 15-30 работни дена.
Белешки : Ако не го примите објект за време на овој период или имате било какви проблеми, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас прво. Ние сигурно ќе се реши
за вас.Можете да остатокот увери дека ние ќе испрати секоја цел, без разлика големи или мали, како побрзо, како што може.
3.Увозни давачки, даноци и други поврзани царински давачки што не се опфатени, клиентите мора да ги сноси сите овие дополнителни трошоци доколку се случи.
1 .Ние сме искрени продавачот, ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас најпрво преку е-маил. Ние ќе се обидеме потрудиме да работат на проблемите
со вас.
2. Задоволството на клиентите е нашиот прв приоритет, ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со оваа точка и
нашата услуга. Ако не е, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни или неутрални повратни информации. Ви благодариме!
За рефус со цел, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние мора да понуди конкурентна цена за вас.
Ви благодариме за потрага и среќен наддавање!
Се Врати Повторно!

R

Додатоци на производи