.

.

LTWHOME Пена парична Казна Филтер влошки поставување одговара за Eheim Касети Aquaball 2208 2210 2212 / 60 130 180

LTWHOME Пена парична Казна Филтер влошки поставување одговара за Eheim Касети Aquaball 2208 2210 2212 / 60

DEN 407.52
Од стока


LTWHOME Пена парична Казна Филтер влошки поставување одговара за Eheim Касети
Aquaball 2208 2210 2212 / 60 130 180
- Промена на секои 3-4 недели. - Сопствени дизајниран и произведен за Aquaball 2208 2210 2212 / 60 130 180. - Обезбедува ефикасен проток на вода со помалку затнување за долготрајни филтрација. - Го подобрува биолошка филтрација. - Филтер касети и влошки иако не е оригинална, но со висок квалитет.
1 сет (3pcs филтер касети,2 парчиња парична казна пена подносителот и 1pc цврста пена филтер) пена филтер за вашите изберете!
Толку повеќе ќе ви се купат најдобар цена добивате !
1. Голема акции достапноста и брзо испраќање се нашите основни бизнис. Ние ќе направиме максимални напори за процесот на секоја цел во рамките на
2 работни дена по примиле исплата и да ви ги испрати релевантни следење на број по испорака.
2. Превозникот и Време на Испорака :
- ЕМС(international Express Mail Услуга) обично трае околу 5-8 работни дена која зависи од земјата доставени до.
- Кина Пост Воздух Mail : за Азија,Западот Евра,Северна Америка зема 9-20 работни дена,за Јужна Америка,Средниот Исток,Источна Евра,
Африка трае околу 15-30 работни дена.
Белешки : Ако не rece сум го објектот за време на овој период или имате било какви проблеми, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас прво. Ние сигурно ќе се реши
за вас. Можете да остатокот увери дека ние ќе испрати секоја цел, без разлика големи или мали, како побрзо, како што може.
3.Увозни давачки, даноци и други поврзани царински давачки што не се опфатени, клиентите мора да ги сноси сите овие дополнителни трошоци доколку се случи.
1 .Ние сме искрени продавачот, ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас најпрво преку е-маил. Ние ќе се обидеме потрудиме да работат на проблемите
со вас.
2. Задоволството на клиентите е нашиот прв приоритет, ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со оваа точка и
нашата услуга. Ако не е, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни или неутрални повратни информации. Ви благодариме!
За рефус со цел, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние мора да понуди конкурентна цена за вас.
Ви благодариме за потрага и среќен наддавање!
Се Врати Повторно!

Големина:
Pack of 1 set
Тип:
Риба
Аквариуми Тип:
Аквариуми
Број На Модел На:
EA2616PF03FF02BC01
Тежина:
11.3g/set
јачина:
За Eheim Касети Aquaball
Материјал:
Пена парична Казна Филтер влошки
Аквариум & Додаток Тип:
Филтри & Додатоци
is_customized:
Yes
Употреба:
Аквариум & Додаток
R

Додатоци на производи