.

.

LTWHOME Компатибилен Филтрација Пена Одговара Rena Filstar xP Филтер Медиумите 723A 20PPI

LTWHOME Компатибилен Филтрација Пена Одговара Rena Filstar xP Филтер Медиумите 723A 20PPI

DEN 455.52
Од стока


LTWHOME Компатибилен Филтрација Пена Одговара Rena
Filstar x P Филтер Медиумите 723 A 20 PPI
- Овие пена филтер влошки се идеална дебелината на филтер мали отпад честички. - Сопствени дизајниран и произведен за Rena Filstar Филтрација Системи. - Го подобрува биолошка филтрација. - Обезбедува ефикасен проток на вода со помалку затнување за долготрајни филтрација. - Добар за слатководни и saltwater средини. - Иако не е оригиналниот Rena Filstar пена, но со висок квалитет и направени со истите материјали спореди со вистински Rena Filstar Пена. - Погоден за Rena Filstar Филтрација Системи.
6,12,50,200 парчиња пена филтер за вашите изберете,толку повеќе ќе ви се купат најдобар цена ќе добиете
1. Голема акции достапноста и брзо испраќање се нашите основни бизнис. Ние ќе направиме максимални напори за процесот на секоја цел во рамките на
2 работни дена по примиле исплата и да ви ги испрати релевантни следење на број по испорака.
2. Превозникот и Време на Испорака :
- ЕМС(international Express Mail Услуга) обично трае околу 5-8 работни дена која зависи од земјата доставени до.
- Кина Пост Воздух Mail : за Азија,Западот Евра,Северна Америка зема 9-20 работни дена,за Јужна Америка,Средниот Исток,Источна Евра,
Африка трае околу 15-30 работни дена.
Белешки : Ако не rece сум го објектот за време на овој период или имате било какви проблеми, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас прво. Ние сигурно ќе
реши тоа за вас.Можете да остатокот увери дека ние ќе испрати секоја цел, без разлика големи или мали, како побрзо, како што може.
3.Увозни давачки, даноци и други поврзани царински давачки што не се опфатени, клиентите мора да ги сноси сите овие дополнителни трошоци доколку се случи.
1 .Ние сме искрени продавачот, ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас најпрво преку е-маил. Ние ќе се обидеме потрудиме да работат на проблемите
со вас.
2. Задоволството на клиентите е нашиот прв приоритет, ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со оваа точка и
нашата услуга. Ако не е, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни или неутрални повратни информации. Ви благодариме!
За рефус со цел, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние мора да понуди конкурентна цена за вас.
Ви благодариме за потрага и среќен наддавање!
Се Врати Повторно!

боја:
Црна
Големина:
Pack of 6, Pack of 12, Pack of 50, Pack of 200
Тип:
Риба
Бренд Име:
LTWHOME
моќност:
Никој
Напон:
None
Употреба:
Филтри & Додатоци
Is_customized:
Yes
Должина:
16 cm
Висина:
2 cm
Ширина:
16 cm
боја:
Црна
Нето тежина:
8.67 g/pc
Број На Модел На:
RFXP20PPI06/12/50/200
R

Додатоци на производи