.

.

Перат Замена Hepa Филтер За Dyson DC25 Пост Мотор со Правосмукалка,Да се Споредат Дел #916188-05

Перат Замена Hepa Филтер За Dyson DC25 Пост Мотор со Правосмукалка,Да се Споредат Дел 916188-05

DEN 527.52
Од стока


Перат Замена Hepa Филтер За Dyson DC25 Пост Мотор
Правосмукалка,Спореди Дел #916188-05
- Перат и Еднократно. - Промена на секои 3 до 6 месеци. - Точно Грамада отценети - филтрира 99.97% од воздушни честички долу 0,3 microns. - Го заменува ОЕМ# : 916188-05,91618805,916188 05. - Се вклопува Dyson DC25 Животно, DC25 Мулти Кат, DC25 Скицата,Dyson DC25 HSN Ексклузивни,DC25 Mail Цел Ексклузивни, Dyson DC25 Топка со Исправени Модели. - Се перат пост моторни филтер е дизајниран за Dyson DC25. - Овие Hepa филтри работа додека вие вакуум, отстранување на домаќинство нечистотија и прашина за да се помогне во подобрувањето на затворен квалитетот на воздухот.
1,2,4 компјутери пост моторни филтер за вашите изберете, толку повеќе ќе ви се купат најдобар цена добивате!
1. Голема акции достапноста и брзо испраќање се нашите основни бизнис. Ние ќе направиме максимални напори за процесот на секоја цел во рамките на
2 работни дена по примиле исплата и да ви ги испрати релевантни следење на број по испорака.
2. Превозникот и Време на Испорака :
- ЕМС(international Express Mail Услуга) обично трае околу 5-8 работни дена која зависи од земјата доставени до.
- Кина Пост Воздух Mail : за Азија,Западот Евра,Северна Америка зема 9-20 работни дена,за Јужна Америка,Средниот Исток,Источна Евра
,Африка трае околу 15-30 работни дена.
Белешки : Ако не го примите објект за време на овој период или имате било какви проблеми, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас прво. Ние сигурно ќе се реши
за вас.Можете да остатокот увери дека ние ќе испрати секоја цел, без разлика големи или мали, како побрзо, како што може.
3.Увозни давачки, даноци и други поврзани царински давачки што не се опфатени, клиентите мора да ги сноси сите овие дополнителни трошоци доколку се случи.
1 .Ние сме искрени продавачот, ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас најпрво преку е-маил. Ние ќе се обидеме потрудиме да работат на проблемите
со вас.
2. Задоволството на клиентите е нашиот прв приоритет, ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со оваа точка и
нашата услуга. Ако не е, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни или неутрални повратни информации. Ви благодариме!
За рефус со цел, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние мора да понуди конкурентна цена за вас.
Ви благодариме за потрага и среќен наддавање!
Се Врати Повторно!

R

Додатоци на производи