.

.

Trulinoya Риболов Ролна Торба Заштитна Маска Врти Ролна Заштитни Случај Ракав Крап Риболов Кеси Крап Риболов Торба

Trulinoya Риболов Ролна Торба Заштитна Маска Врти Ролна Заштитни Случај Ракав Крап Риболов Кеси Крап Риболов

DEN 249.00
DEN 311.52
-20 %
Од стока

Карактеристики : Користи дебели neoprene материјал со крои, таписерии во детали. Fastener лента за лесно складирање или отстранување, има одредена флексибилност. Го заштитува вашиот вредни мамка кастинг репортажите од удари и гребнатини. Одлична заштита за предење свиткани околу еден калем. Спецификации : Боја : Црна Материјал : 90% neoprene + 10% најлон Слој : Еден Слој Пакет Листа : 1 * Врти Ролна Заштитни Случај Забелешка : 1 врти ролна заштитни случај само, други предмети што се прикажува во сликите НЕ се вклучени.

R

Додатоци на производи