.

.

50Pcs/торба Multicolor Круг Бисер Главата Иглички Риболов Линија Брошеви Риболов Справи

50Pcs/торба Multicolor Круг Бисер Главата Иглички Риболов Линија Брошеви Риболов Справи

DEN 22.00
DEN 26.40
-17 %
Од стока

100% сосема нов и висок квалитет Тип : Multicolor Круг Главата Риболов Иглички Материјал : Пластични, Метални Боја : Случајни испорака (Ако купат повеќе, може да се добијат на истата боја или со повеќе бои) Големина : (се прикажува како на сликата)
#1 : Прибл. 4*15mm/0.16*0.59 инчен
#2 : Прибл. 6*17mm/0.24*0.67 инчен Да се поправи гајтанот или главната линија / под линија на постоечкиот кутија Лесен за употреба, Изработени од квалитетен материјал избрана од носат-отпор и отпорност на корозија Речиси задолжително за сите на риболов љубители Количина : 1 Сет Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-4 CM се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме! Пакетот вклучува : 50 Pcs x Multicolor Круг Главата Риболов Иглички

боја:
1, 2
Бренд Име:
OOTDTY
Со Backrest или Не:
No
Со Стигнале Нога или Не:
No
Род Материјал:
Други
Род Должина:
1.8 m
Позиција:
Река
Риболов Прачка Категорија:
Други Род
Број На Модел На:
2S10286-1
Материјал:
пластични, метални
#1:
#2:
R

Додатоци на производи