.

.

Крапот Риболов Гума Шок Монистра Зелена Мека Екипаж Монистра Терминал се Справи со 6mm 7mm 8мм

Крапот Риболов Гума Шок Монистра Зелена Мека Екипаж Монистра Терминал се Справи со 6mm 7mm 8мм

DEN 131.00
DEN 171.84
-24 %
Од стока


Крапот Риболов Гума Шок Монистра Зелена
3 Големини на располагање : пречник од 6mm, 7mm, 8mm.
Количина : 50pcs
Функција :
- Направени од мека гума
- 6mm и 8мм е Маслинесто зелена боја, 7mm е темно зелена.
- Идеално за риболов на крап

R

Додатоци на производи