.

.

KKWEZVA 5pcs 4.5 cm/7.2 g Чудак Мамка Пластични Тешко Мами Риболов Мамки, Crankbait, Wobblers, Слатководни Риби на Мамка, Бесплатна испорака

KKWEZVA 5pcs 4.5 cm/7.2 g Чудак Мамка Пластични Тешко Мами Риболов Мамки, Crankbait, Wobblers, Слатководни

DEN 239.00
DEN 340.80
-30 %
Од стока


5pcs 4.5 cm/7.2 g Чудак Мамка

Број На Модел На:
Б-C013
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Tilapia Мамка
Позиција:
Езерото,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Бренд Име:
KKWEZVA
R

Додатоци на производи