.

.

5pcs Нов дизајн Риболов намамат 9cm/7.7 g Minnow Мами Crankbait Isca Вештачки Лебди Minnow Тешко Мамка

5pcs Нов дизајн Риболов намамат 9cm/7.7 g Minnow Мами Crankbait Isca Вештачки Лебди Minnow Тешко Мамка

DEN 237.00
DEN 315.36
-25 %
Од стока


5pcs Нов дизајн Риболов намамат 9cm/7.7 g Minnow Мами Crankbait Isca Вештачки Лебди Minnow Тешко Мамка
Карактеристики :
5pcs / торба.
ABS изградба, нема да биде скршен лесно, можат да го издржат тешките риба.
3 D lifelike очи.
2 силна и пирсинг treble куки.
Непречено и брзо нуркачка акција.
Сјајна слика на телото.
Живот-како пливање на дејствија во вода за да се провоцира предатор да се чувствува.
Фокусот се префрли топки во внатрешноста на телото ќе ви помогне фрлена. Влечење со звук силно ќе ги привлече рибите.
Погодна за разни видови на риба, прекрасен алатки за љубителите на риболов.
Спецификација :
Модел : MI016
Тип : Minnow Намамат
Материјал : ABS
Нуркање Длабочина : 1m
Должина : 95mm
Нето Тежина : 7.7 g
Пакет Листата :
5 * Мами

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
HENGJIA
Број На Модел На:
MI041
R

Додатоци на производи