.

.

ОДИМЕ РИБА 76PCS/Многу Висока Тензија Сила 8 форма Барел Имајќи Вртливата Солидна Прстени Риболов Конектор Со Блокирам Snap

ОДИМЕ РИБА 76PCS/Многу Висока Тензија Сила 8 форма Барел Имајќи Вртливата Солидна Прстени Риболов Конектор

DEN 145.00
DEN 214.08
-32 %
Од стока


Тип:
конектор
Бренд Име:
ОДИМЕ РИБА
R

Додатоци на производи