.

.

2 ПАРЧИЊА Риболов Прачка Носителот Брод Кајак Прилагодливи Вртливата Страна Планината Колекции се Справи со Тип 02

2 ПАРЧИЊА Риболов Прачка Носителот Брод Кајак Прилагодливи Вртливата Страна Планината Колекции се Справи со

DEN 2063.52
Од стока


2 парчиња Риболов Прачка Носителот Брод Кајак Прилагодливи Вртливата Страна Планината Колекции се Справи со Тип 02
Со овој род носителот, можете да ги контролирате вашите прачка во било која насока, лесно и флексибилно. Тоа може да се користи на брод, кајак, и др.
Со добар квалитет и лесно да се инсталира.
Превозот : Fedex , DHL, UPS-от,FEDEX,epacket,EMS,кина пост воздух mail
* Стоки ќе биде предаден само по добивањето јасна плаќање
* Стоки се бесплатен превозот од Кина пост воздух mail.
* Ве молиме контактирајте со нас однапред ако сакате да ја други превозот начини.
* Следење на број, ќе бидат понудени.
* Купувачите ќе биде одговорен за данок или должност обвинет од страна на својата земја.
а, EMS 6-12 дена пристигна;
б, UPS-от, DHL, TNT 3-8days пристигна;
c, Кина Пост Воздух Mail, 25~30 дена пристигна, некогаш е потребно повеќе време, Претпазливо избор!
d,превозот алатка е epacket во САД.
Плаќање :
1. Ние прифаќаме методи за плаќање од страна на Зачувам,Кредитна картичка, Visa, Master, TT .
Политика На Враќање
1. Ние обезбеди 15 дена гаранција за овие предмети, Но ние нема да прифати враќање на предмети за човекот-направена штета од по употреба.
2. Ве молиме контактирајте со нас со слика во рок од 3 дена откако ќе прими предмети ако имате било каква штета.
3. Ќе обработиме вашиот известување во рамките на 2days по примање на пораката. Наплата се врши само ако го замени се недостапни. Но, за трошоците за превозот на врати стоката, купувачите ќе биде одговорен за тоа.
Повратни информации
1. Custome е повратни информации е од исклучително значење за нас. Затоа ве молиме контактирајте со нас пред да замине било негативи на повратни информации.
2. Откако сте задоволни со вашиот купување ве молиме љубезно ни остави позитивен фидбек благодарам многу.
3. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ги стави на нашата 100% напори да се реши и да се справи твое проблеми.
Напомена :
1. Ако сте заинтересирани производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, 100% загарантирано како што е опишано
2. Ако тие имаат било quesitons ве молиме контактирајте со нас преку E-mail или користејќи Трговија Менаџер,и ќе може да се зборува секое време.
3. Поради ограничувањата во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, бои се прикажани во фотографијата може да не соодветствуваат 100% на оние во самите објекти
Ви благодариме!

R

Додатоци на производи