.

.

10pcs 11.5 cm/19g 3D очи Minnow Тешко риболов намамат Пластични риболов намамат Бесплатен превозот

10pcs 11.5 cm/19g 3D очи Minnow Тешко риболов намамат Пластични риболов намамат Бесплатен превозот

DEN 1500.00
DEN 1704.00
-12 %
Од стока


10pcs 11.5 cm/19g Minnnow Бесплатен превозот
Голема големина Долго кастинг риболов намамат
Големина : 11.5 cm/19g
Количина : 10pcs
Вода, длабочината : 0.5-1.0 m
Супер добар квалитет VMC риболов кука
Шарени 3 D очи
Топката внатре со топка
Секој со посебен pakage

R

Додатоци на производи