.

.

Врти Мраз Ролна Ниска Температура Најмалите Брегот Риболов Намамат Рафтинг Метал Главата За Студена Зима Риболов Репортажите PS15 2+1BB

Врти Мраз Ролна Ниска Температура Најмалите Брегот Риболов Намамат Рафтинг Метал Главата За Студена Зима Риболов

DEN 1047.36
Од стока


PS15 Најмалите Брегот Риболов Репортажите Намамат Рафтинг Метал Главата Зима Мраз Риболов Ролна
Опис :
1.Мали преносни flexibe употреба
2.Дизајн за ниска температура средина риболов.Слободно користење во средина под 30 степен
3.Мраз Риболов Врти Ролна Гајтанот
4.2 Имајќи Челик Топката Имајќи+1 навремено Анти Обратна Топката Лого(Една Насока, Имајќи)
5.Високо Прецизен Компјутер струг Бронза Главното Вратило
6.Кастинг За Обработка На Висока Цврстина Рокер Рака,Мека Гума Анти Измислица Рачка
7.Анти Erasion Соединение ГРАФИТ Телото
8.Висок Квалитет Мазна Сопирачки Систем
9.Прецизни За Компјутерски Дизајн Биланс На Роторот Тело
10.Параметар : Нето Тежина : 158g Сооднос : 5.2 : 1 Имајќи : 2+1 BB Линија Капацитет : MM/M 0.18/115-0.20/95-0.25/60
КГ/YDS 2/125-4/105-6/70
N/M 1#/100 1.5/80 2.5/50
Производ Димензија : 85mm*85mm
Нозете Димензија : 55мм*13mm

R

Додатоци на производи