.

.

Јапонија увозот CHPAFUJ Брановидни род 2.7-7.2 метри врвот јаглерод тајван риболов прачка ултра-лесни ултра-тешко рака риболов справи 118T

Јапонија увозот CHPAFUJ Брановидни род 2.7-7.2 метри врвот јаглерод тајван риболов прачка ултра-лесни ултра-тешко

DEN 5953.92
Од стока


Должина:
2.7 m, 3.6 m, 4.5 м, м 5.4, 7.2 m
Позиција:
Резервоар Езерцето,Река,Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Крак
Тврдост:
Superhard
категорија:
Тајван Риболов Прачка
Топ Дијаметар:
1.1 mm
Број На Модел На:
061905
Материјал:
јаглерод
R

Додатоци на производи