.

.

18pcs квалитет дрво плови со кутија buoyage поставите overstretches Crucian крап шамандура Храбар крап плови Carbonized лебди Интегрирани плови

18pcs квалитет дрво плови со кутија buoyage поставите overstretches Crucian крап шамандура Храбар крап плови

DEN 2349.60
Од стока

Должина : 37-40cm лебди : 1.5-4g

Тип На Производ:
Риболов Плови
Плови Тип:
лебдечки плови
Материјал:
Barguzinsky Ела Плови
категорија:
Вертикална Шамандура
Пластични Тип:
pc
Големина:
all size No.
Број На Модел На:
1
Позиција:
Океан Плажа Риболов
Лебдат Опашка Тип:
Долга Опашка
Обликот:
Пад
Тип:
Стенд
R

Додатоци на производи