.

.

1Pcs Пластични Јасно Риболов песна Кутија со 10 Прегради лесен Риболов Намамат Алатка Случај се Справи со Boxs трговија на Големо ФА-267

1Pcs Пластични Јасно Риболов песна Кутија со 10 Прегради лесен Риболов Намамат Алатка Случај се Справи со Boxs

DEN 56.00
DEN 69.12
-19 %
Од стока


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2 1 Pcs Пластични Јасно Риболов песна Кутија со 10 Прегради лесен Риболов Намамат Алатка Случај се Справи со Boxs трговија на Големо ФА-267 Карактеристики : Празна кутија за чување за риболов намамат кука Боја : проѕирна Постојат 10 одделни простории за складирање на Големината : 12.8*6.5*2.2 см(Сите димензии се мерени рачно со отстапување (движеше)на 1-3мм. Ако случајно тие не се, ние се извинуваме за тоа.) Пакет Се Вклучени : 1 XStorage Кутија (10 Преграда За Складирање Кутија)
Цел Известување
Превозот :
1.Ние гарантираме за да брод стоки надвор во рок од 24 часа по исплата потврда освен празник.
2.Ние брод од страна на Кина пост,EMS,според вашиот избор, кога прави нарачка.
3.Ако не примите објект по 45 дена,ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот.
Гаранција :
1.Сите предмети немаат причина да се вратат! Може да бидете сигурни дека вашите прашања се решени.
2.За погрешно-испраќаат предмети,ве молиме контактирајте со нас во 48 часа по породувањето.Ние ќе се организираме да ја испорача corret предмети или да се вратат сите
вашата исплата.
3.За неисправни или погрешни производи,ве молиме да правите фотографии или видеа,ние ќе го препрати или наплата по потврдување.
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

R

Додатоци на производи