.

.

SPORTSHUB 2 ПАРЧИЊА/Многу 10CM 6G Мулти-Бои Jewfish Мами Мека Мамки за Риболов Мами Со Куки Лажни Вештачки Мамки NR0058

SPORTSHUB 2 ПАРЧИЊА/Многу 10CM 6G Мулти-Бои Jewfish Мами Мека Мамки за Риболов Мами Со Куки Лажни Вештачки

DEN 81.00
DEN 100.80
-20 %
Од стока


Почитувани купувачи, ние ќе го испрати во случајно бои ако не се направи барање за бои како што сакав во цел детали, исто така, сината боја на мамки е надвор од акциите, ве молиме љубезно белешки.

R

Додатоци на производи