.

.

100 XPremium Квалитет Хемиски Наострен Октопод Куки во Големини 2/0,Риболов Јадица за Риболов Справи со Бесплатен Превозот!

100 XPremium Квалитет Хемиски Наострен Октопод Куки во Големини 2/0,Риболов Јадица за Риболов Справи со Бесплатен

DEN 199.00
DEN 383.04
-48 %
Од стока

100 XPremium Квалитет Хемиски Наострен Октопод Куки во Големини 2/0,Риболов Јадица за Риболов Справи со Бесплатен Превозот!!!
ВИЕ сте НАРАЧУВАЊЕ 100 X Премиум Квалитет Хемиски Наострен Октопод Куки 7384 во Големини 2/0# (Пред да нарачате ве молиме бидете сигурни која големина ти треба , не се со иста големина не се иста цена,благодарение.)
Нашите специјални понуди во само $7.20 со бесплатен превозот!
Плаќањето се бара во рок од 20 дена од денот на аукција крајот на денот.
Единствениот начин на плаќање прифатени за сите купувачи е ЗАЧУВАМ .
Ве молиме исто така, бидете сигурни дека вашиот aliexpress наведени адреса е точно како вашиот објект ќе биде испратено на таа адреса. Врати ставки може да се навредуваат на купувачи трошок.
Оваа ставка ќе биде испорачуван epacket за НАС клиенти и другите ќе бидат испратени од страна на Кина Пост.
Ве молиме да се свесни дека ние ја објавите сите предмети во рок од 2 работни дена од приемот расчисти исплата.Кина Пост обично се зема 3 до 5 работни дена за процесот на објектите, а потоа сепак, многу денови за испорака. Пост време на испорака се разликуваат, но груба упатство е за меѓународниот воздушен mail 15 до 25business дена.
НАЧИН НА ПЛАЌАЊЕ СЕ СТРОГО ВО РОК ОД 20 ДЕНА.
ГАРАНЦИЈА ИЛИ ПРОИЗВОД ГРЕШКИ : Ако производот што сте го добиле има вистинска производителот на лекот и / или е неисправен, на некој начин ние ќе понуди замена објект или кредитна на вредноста на објектот (не поштенски трошоци). Ве молиме контактирајте со нас преку е-маил за повеќе информации.
ПОВРАТНИ информации : имаме автоматско повратни информации систем и е setup да ја напуштат повратни информации за вас, откако ќе го напуштат повратни информации за нас. Ако имате проблем, ве молиме да не ја напушти не-позитивни повратни информации пред да контактирате со нас. Ние ќе се потрудиме да го реши проблемот. Ве молиме да ни даде пет ѕвездички повратни информации ако се satisified со нашите производи и услуги
Можете да не контактирате директно со aliexpress порака

R

Додатоци на производи