.

.

Златна Cicada Жаба Риболов Мами Лот 2 Парчиња Бесплатен Превозот Вештачки Мами Фати Snakehead Бодликава Кука

Златна Cicada Жаба Риболов Мами Лот 2 Парчиња Бесплатен Превозот Вештачки Мами Фати Snakehead Бодликава Кука

DEN 355.20
Од стока


Бесплатен Превозот лот 2 парчиња 45mm 13g Најновите Малку Златна Cicada Жаби Намамат snakehead риболов мамка 7 бои Бодликава Куките
Спецификација : 45mm 13g Двојно Бодликава Куките
7 Бои Seletable(Инаку Испрати Во Случаен Избор)
Ц1
Ц2
C3
C4
C5
C6
C7

R

Додатоци на производи