.

.

6BB Риболов Ролна 6000 Големи Врти Репортажите Расклопна ABS Базен Опрема за Риболов Справи Carretilha PescaSG6000 5000 4000

6BB Риболов Ролна 6000 Големи Врти Репортажите Расклопна ABS Базен Опрема за Риболов Справи Carretilha PescaSG6000

DEN 620.00
DEN 652.80
-5 %
Од стока


Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.
Се враќа
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот.

R

Додатоци на производи