.

.

Вен Бела Црна Лизга На Платно Чевли Дизајн Воената Полиција Полк Логото Напад на Титан, Стационирани Корпус Унисекс Патики JH01

Вен Бела Црна Лизга На Платно Чевли Дизајн Воената Полиција Полк Логото Напад на Титан, Стационирани Корпус

DEN 1512.00
DEN 2160.00
-30 %
Од стока

Сите чевли тука се сите за вашата uniquness и индивидуалност. Ние не сме одговорни за било товар на врати чевли во погрешна големина на која ќе се избира од страна на себе си. Во исто време, научивме многу од не-позитивни повратните информации кои ни помогнаа подобра услуга и квалитет на чевли. Во исто време, споделување на овие чевли на вашите социјални мрежи како facebook, twitter, google+, instagram, итн може да ви помогне да добиете уште 5% ПОПУСТ Попуст.Миење на чевли со регуларни сапун или детергент
3.
Wenartwork продавница има тим на дизајнери за да креирате нов дизајн на чевли.
Позитивни повратни информации ви носи дополнителни $5 Попуст за следните наредби од вас или вашите пријатели. Само контактирате и да ни понудат вашиот претходен цел броеви или линкови од страници, каде што споделување на чевлите, ние ќе ги ревидира и да се намали цената за вас.
Купувачот Читање
Начин На Плаќање
Даночни/Custom Такса
Тоа е купувачот одговорност да се плати за сите даночни и обичај такса која може да се бара во некои земји, но ние ќе го понуди она што помош можеме да направиме за да им помогне на ослободување на парцели, и ако знаете како да се избегне данок или направи данок пониски, контактирајте со нас пред чевли се испраќаат.Повторете со другата нога, како десно и лево големини може да биде различен;
ЧЕКОР 4 : Мерка должина со владетел и да се најде на големината во табелата подолу.
Слики од чевли
Вовед за перење чевли
1. Се впие чевли со вода 2. Можете да најдете разни дизајн на аниме цртан филм, цртање на вистински човек, пејзаж, растенија и др.
Продавница Приказна
Добредојдовте на Wenartwork, а Предводник на продавница на Рака Насликано платно чевли и печатени платно чевли. Исплакнете ги сапун или детергент далеку со бистра вода
4. Wenartwork има повеќе од 4 години работно искуство во понудата на платно чевли.
Најдете Ги Вашите Чевли Големина
ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД :
МЕРКА ВАШИТЕ СТАПАЛА е единствениот правилен начин да го изберете вашиот големина
Ве молиме носат чорапи за да се измери метри должина. Еден-на-еден клиент сервис службеници ќе ви одговори веднаш на секое прашање, ве молиме почекајте трпеливо кога нема брза одговор се должи на време заостануваат. Секој член на Wenartwork го сака животот, и животот е инспирација за нас да се создаде нов дизајн на чевли.
Нашите клиенти се шири низ целиот свет, но уметноста доаѓа од животот со постои граница.
Изберете големина поголема отколку на вистински cm мерење за МАСТИ нозете или ќе сакаат да носат повеќе лабава.
Пакување Превозот
Повратни информации
Ние го прават нашите најдобри за да добиете вашето задоволство, и вашите позитивни повратни информации е мотивација која може да ни помогне да се понуди подобра услуга.
Вен чевли е Унисекс.
Врати/Размена
Враќање и замена се прифатени во рок од 7 дена од добивање на чевли.
Ве молиме запомнете да го изберат правото големина со мерење на нога должина. Ако ви се допаѓа чевли, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации кој чини помалку од една минута, ако не, контактирајте со нас слободно и ние ќе reslove проблемот побрзо.Големината опција е за MENS НИ големина, ако се носат Женска големина,ве молиме да ги конвертирате вашите големина во (MENS НАС) големина од мерење.
Во изминатите 4 години, добивме многу позитивни повратните информации од клиентите, која е главната мотивација за нас да се оди напред. Еднаш мајка од Америка пишува ни е-маил за голема благодарност за чевли таа купи за неа 2 синови, таа се насмевна со солзи како момчиња биле луди за овие чевли и ја бакна кога го виде чевли. На клиентите ќе бидете информирани за статусот од вас да се купи.Капак на чевли' површината со ткива пред тие да се исуши, ова е да се спречи боја од исчезнува под сончева светлина. Ние рефундирање на вашите пари или брод што другиот пар во правилна големина, по вратени чевли пристигнат.

R

Додатоци на производи