.

.

Шарени Трепка Ролери Мали Виорот Макара Флеш Тркала Пета Ролери Прилагодливи Едноставно Ролери Чевли

Шарени Трепка Ролери Мали Виорот Макара Флеш Тркала Пета Ролери Прилагодливи Едноставно Ролери Чевли

DEN 741.00
DEN 974.40
-24 %
Од стока


Карактеристики :
Многу едноставен и лесен за инсталација.
Воланот во двете страни ќе им даде надвор на атрактивни флеш додека работи.
Вежба на арм,половината и нога,да го прилагодите вашето тело се балансираат.
Заштитната опрема е потребна кога се користи.По прилагодување на ширината, отстранете ја чевли и ги заостри завртки
Едноставна ролери чевли, одлична за деца
Спецификација :
Материјал : Јаглероден челик+ПВЦ
Боја : црна,сина
Големина : 133*93*78mm
Пакет големина : 182*95*100mm
Пакет се вклучени :
1 x Шарени Трепка Мали Виорот Макара
Answer : ___________________________ Note :
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. Ви благодариме!

Број На Модел На:
ZH1109102
Бренд Име:
reiz
R

Додатоци на производи